Samsung Galaxy Tab S2 8" (T715) LTE 32Gb Black

Samsung Galaxy Tab S2 8" (T715) LTE 32Gb Black

cena bez DPH 392€

470,40 € s DPH

EAN: TABSAM_SM-T715NZK

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Samsung

Výnimočne ľahký a tenký Vychutnávajte si ešte väčšiu flexibilitu s tabletom Galaxy Tab S2. S týmto pozoruhodne tenkým a neuveriteľne ľahkým zariadením si môžete svoje elektronické knihy, fotografie, videá a pracovné súbory vziať so sebou naozaj kamkoľvek.

Optimálny zážitok zo sledovania Tablet Galaxy Tab S2 má pomer strán 4:3 a je optimalizovaný na čítanie časopisov a surfovanie na webe. Prepnutím do režimu čítania sa upraví jas obrazovky a zmení tapeta, vďaka čomu získate ideálne prostredie na čítanie elektronických kníh, ktoré menej namáhajú oči.

Čistejšie a jasnejšie fotografie 8-megapixelový fotoaparát tabletu Galaxy Tab S2 s objektívom so svetelnosťou f / 1,9 umožňuje zhotovovať jasnejšie a ostrejšie fotografie a videá než kedykoľvek predtým, a to aj pri slabom osvetlení. Prezerajte si fotografie a videá v dokonalej kvalite na veľkej Super AMOLED obrazovke zariadenia.

Bezproblémový multitasking S tabletom Galaxy Tab S2 môžete vykonávať viacero činností naraz ako profesionál. Sledujte filmy vo vysokom rozlíšení a zároveň si listujte v digitálnom časopise alebo elektronickej knihe či surfujte na webe. Spúšťajte viacero aplikácií v režime rozdelenej obrazovky alebo v presúvateľných kontextových oknách.

Zabezpečenie odtlačkom prsta Ešte lepšie zabezpečenie s pohodlnou a presnou funkciou snímania odtlačkov prstov. Aktivujte odomknutie odtlačkom prsta stlačením tlačidla Domov. Overenie pomocou odtlačku prsta môžete využiť na obmedzenie/umožnenie prístupu k webovému prehliadaču, režimu zablokovania obrazovky a ku kontu Samsung.

Procesor
Frekvencia procesora
1.9 GHz, 1.3 GHz
Typ CPU
osemjadrový procesor
Displej
Veľkosť (hlavný displej)
8.0" (203.1 mm)
Rozlíšenie (hlavný displej)
2048 x 1536 (QXGA)
Technológia (hlavný displej)
Super AMOLED
Farebná hĺbka (hlavný displej)
16 mil.
Podpora pera S Pen
nie

CPU: Exynos
OS: Google Android
Uhlopriečka: 6 - 8''

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie